Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi

Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
Yeni
Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
Taral 23 M Benzinli Çapa Makinesi
4.810,18TL
Vergiler Hariç: 4.453,87TL
  • Stok Durumu: Stoklarımızda
  • Stok Kodu: 23M-B

MOTOR TİPİ

 TARAL 22168FB
 GÜÇ 7 HP
 ÇALIŞMA ŞEKLİ İPLİ
 AKTARMA ŞANZIMANLI
 VİTES  3 İLERİ 1 GERİ
 KUYRUK MİLİ ÇIKIŞI 2 ADET
 ÇAPA GENİŞLİĞİ

 95 CM 

 

Taral Makineleri Aletleri Sanayi A.Ş., 1968 yılında tarımsal mücadele makineleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosuyla tarım makineleri imalatından büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek tercih edilen güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür.

"Kalite Kontrol Edilmez Üretilir” fikrinden hareketle kuruluşunun uzun yıllardır tarım makineleri imalat sahasında yerleştirdiği "Taral Kalite Güvenilirliği”, "Firma İtibarının Korunması ve Devam Ettirilmesi” firmada çalışan herkesin görevidir.

Müşteri istek ve beklentilerinin en iyi şekilde tespit edilerek, ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini elde etmelerini sağlamak, ürünlerimize sahip çıkmak, satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Firmamız, yurt çapına yayılmış 249 adet yetkili satıcı ve 596 adet yetkili servis ile müşterilerinin satış ve satış sonrası servis hizmetini kurumsal bir yapı içinde götürmektedir.

Konusunda ülkemizin büyük kuruluşlarından olan TARAL bütün çiftçilerimize tarım tekniğine ve uluslar arası standartlara uygun çok amaçlı makineler sunuyor.

TARAL tüm yurda yayılmış yetkili satıcı, yetkili servis ve bol yedek parça güvencesiyle çiftçilerimize hizmet sunuyor.

TARAL ülkemizde tarım makineleri üretiminde ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi alan ilk firma olmanın gururunu taşıyor.

Bütün ürünler CE belgeli olup 2 yıl Taral garantisi altındadır.

Taral motorlu çapa makinaları, tekerleri çıkarılarak doğrudan akslara bağlanan çapa bıçakları ile toprağı işleyen, sıra aralarını çapalayan güçlü şanzıman ile her türlü tarım arazisi ve toprak koşullarında rahatlıkla kullanılan ekonomik araçlardır.

Motorlu çapa makinaları, ağaç altlarında, bağ aralarında, bahçe ve seralardaki sebze aralarının çapalanmasında, fidan ve fide-çiçek yetiştiriciliğinde toprağın hazırlanmasında, yabani ot kontrolünde ve benzeri birçok işin yapılması yanında römork takılarak taşıma işlerinde de kullanılmaktadır.

Değişik güçlerde dizel motorlu tipleri yanında sebze ve bahçe işlerinde kullanılan benzin motorlu hafif kolay taşınabilen modelleri vardır. Makinanın arkasında bulunan derinlik ayar çubuğu, ilerleme hızını kontrol ederek, toprağın parçalanma derecesini tayin eder. Her pozisyona ayar imkanı olan didon üzerindeki stop emniyeti ve makinanın önündeki yol tekeri kullanım ve taşıma rahatlığı sağlamaktadır.

Yatay ve düşey konumlarda kolayca ayarlanabilen didon, kullanıcıya büyük rahatlık sağlar.

Yol durumunda lastik tekerleklerin bağlandığı akslar üzerindeki kilit mandalları, sağa ve sola dönüşleri mümkün kıldığı gibi geri hareketi önleyerek dik arazilerde emniyetli kullanım sağlamaktadır.

Arka tarafında bulunan frenleme çubuğu istenilen çapalama derinliği ve ilerleme hızı ayarına olanak verir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi